Fjalë Kyçe

Granit Xhaka me një dedikim të veçantë për vajzën

Granit Xhaka me një dedikim të veçantë për vajzën

Graniti publikoi një fotografi të bukur me vajzën Ka rreth pesë muaj që familja Xhaka u bekua me të ëmblën Ayana.

Këto janë ditët më të lumtura për familjen Xhaka dhe këtë e dëshmoi edhe babai i vogëlushes, futbollisti i mirënjohur, Granit Xhaka përmes dedikimit që i bëri vajzës. “Po e kaloj ditën e pushimit me princeshën time të vogël! Gati 5 muajshe – sa shpejtë po kalon koha! Dhe kjo është pikërisht arsyeja pse këto ditë janë kaq të rëndësishme për mua, sepse kjo kohë e bukur është unike.

Dhe a ka gjë më të bukur sesa ta shohësh këtë mrekulli duke buzëqeshur?”, shkroi ai krahas fotografisë me të bijën. Graniti dhe Leonita u bënë prindër për herë të parë në shtator të vitit të kaluar.