Fjalë Kyçe

Graniti i bën masazh Fifit në Big Brother VIP

Graniti i bën masazh Fifit në Big Brother VIP

Ka spekulime se këngëtarja kosovar, Fifi dhe ish-futbollisti Granit Cana janë në një lidhje dashurie.

Fifi shihet se brenda shtëpisë së famshme është afruar shumë me Granitin dhe për këtë ka dyshime se ata dy tashëm janë në lidhje.

Këto dyshime forcohen edhe më shumë nga një video e publikuar sot, ku në dhomën e gjumit shihet Graniti që i bën masazh Fifit.