Fjalë Kyçe

Gresa bëhet misterioze

Gresa bëhet misterioze

E bija e Shkurte Fejzës Gresa, ka arritur të bëhet nga këngëtaret më të famshme dhe shumë e suksesshme padyshim.

Gresa përveç muzikës që bën vazhdimisht komentohet edhe për jetën private e aktivitetet e tjera të saj, shkruan Kosovarja.

Sidomos dasma madhështore që bëri kohë më parë ka marrë vëmendje të madhe.

Kohëve të fundit këgëtarja po del të jetë e fasionuar pas aparatit fotografik, pasi vazhdimisht ndanë imazhe të ndryshme dhe interesante me publikun.

Edhe sot ajo ka shpërndarë një fotografi në Instagram, e cila poshtu është e veçantë.

Me një kapelë në kokë e cila ia ka mbuluar tërësisht njërin sy, Gresa duket një zonjë e rëndë dhe misterioze.