Fjalë Kyçe

Gresa Behluli po martohet, pamje nga ambienti përrallor ku po mbahet dasma

Gresa Behluli po martohet, pamje nga ambienti përrallor ku po mbahet dasma

Gresa Behluli sonte martohet, ndërsa tashmë janë publikuar pamjet nga ambienti mahnitës ku mbahet dasma.

Gresa Behluli sonte (e shtunë) kurorëzon dashurinë 10-vjeçare me Lulëzimin, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ditë më parë organizoi kanagjeqin, ku mblodhi familjen, miqtë dhe koleget e estradës.

Sonte, Gresa do të kurorëzojë dashurinë me martesë, ndërsa në rrjete sociale ka publikuar pamje nga ambienti ku po mbahet dasma.

Për më shumë, shihni imazhet e mëposhtme.