Fjalë Kyçe

Gresa Behluli duket si princeshë në dasmën e saj

Gresa Behluli duket si princeshë në dasmën e saj

Gresa Behluli po martohet sonte.

Gresa Behluli dhe Lulëzim Ibrahimi po kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë, shkruan lajmi.net.

Çifti tashmë kanë hyrë në sallën ku po mbahet dasma, ku Gresa duket sikur princeshë në fustanin e bardhë.

Të ftuar në dasmë janë emra të njohur të estradës, mes tyre edhe fytyra nga politika, siç është kryeministri Haradinaj me gruan.

Kujtojmë se ditë më parë, Gresa organizoi kanagjeqin, ku të ftuar ishin familjarë, miq e kolegë të saj.