Fjalë Kyçe

Gresa është lodhur shumë pas martesës, kështu ka dalë me motrën

Gresa është lodhur shumë pas martesës, kështu ka dalë me motrën

Gresa Behluli po vazhdon të jetë një ndër më të përfolurat në publik e media rozë.

Para një muaji bëri dasmën e kjo ceremoni bëri bujë të madhe, përcjell ORAinfo.

Pas dasmës Gresa nuk ka munguar me postime të ndryshme në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

E së fundi ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me motrën mirëpo ajo duket e lodhur dhe jo si jemi mësuar ta shohim.