Fjalë Kyçe

Greta pranon dhuratë të veçantë për ditëlindje

Greta pranon dhuratë të veçantë për ditëlindje

Greta Koçi dje festoi ditëlindjen.

Greta Koçi dje festoi ditëlindjen dhe mbushi 28 vite, këngëtarja ka qenë mjaft aktive gjatë ditës së djeshme me postimet që po i bënte në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo vazhdimisht ndante urimet që shokët po i bënin, artistja ka publikuar disa imazhe tjera ku tani shfaqi dhuratat që mori për festën, disa vath ‘Swarovski’ ishin ato që tërhoqën vëmendjen.

Ndryshe, ‘Jeta ime’ titullohet kënga e fundit nga Greta që u publikua muaj më parë dhe është punuar bashkë me këngëtarin Dani.