Fjalë Kyçe

Grinden studentet shoqe të dhomës, përdorin edhe thikë

Grinden studentet shoqe të dhomës, përdorin edhe thikë

Pas një zënke mes dy femrave të nacionalitetit shqiptar, njëra nga to ka sulmuar cimeren e saj të dhomës me thikë, njofton Policia e Kosovës, transmeton Gazeta Alo. Ngjarja ka ndodhur dje në rrugën Shaban Polluzha në Prishtinë rreth orës 19:45 të mbrëmjes.

Sulmuesja pas intervistimit nga Policia, me vendim të prokurorit është dërguar në qendrën e mbajtjes.

“Është arrestuar e dyshuara femër K/Shqiptare, e cila ka kanosur dhe ka tentuar t’i sulmojë me një thikë cimeren e saj viktimën femër K/Shqiptare. E dyshuara pas intervistimit me vendim të prokurorit, është dërguar në qendrën e mbajtjes”, njofton Policia, transmeton Gazeta Alo.