Fjalë Kyçe

Gruaja e Arian Dacit me një dedikim emocional për bashkëshortin e ndjerë

Gruaja e Arian Dacit me një dedikim emocional për bashkëshortin e ndjerë

Muajin e kaluar, si pasojë e rënies së një orteku në Brezovicë, ndërroi jetë zëvendësministri i Diasporës dhe djali i Nexhat Dacit, Arian Daci.

Dhimbja është e madhe për familjarët, në veçanti gruan e tij e cila kohë pas kohe po bën dedikime për bashkëshortin e ndjerë.

Mbrëmë ajo ka bërë një dedikim në Instagram, teksa shpreh se në çdo moment mendjen e ka te ai.