Fjalë Kyçe

Gruaja e Lumi B ka këtë mendim për personat që festojn 14 shkurtin

Gruaja e Lumi B ka këtë mendim për personat që festojn 14 shkurtin

Ajo dhe Lumi janë ndër çiftet për t’u marrë shembull, por Miranda mendon se personat që nuk kanë interes për 14 shkurtin janë më të pjekur.

Me apo pa dashje gratë e emrave të njohur të muzikës komentohen nëpër media të ndryshme dhe interesi i publikut për të ditur më shumë për to është i madh, shkruan lajmi.net.

Njësoj edhe për gruan e reperit Lumi B, e cila konsiderohet si një femër tërheqëse dhe me shumë stil. Përveç që janë për t’u marrë shembull si çift, pikërisht stili i Mirandës është ndër më të komentuarit.
Ajo dhe Lumi duken shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit, mirëpo pavarësisht kësaj ‘Dita e të dashuruarve’, 14 shkurti, nuk i bën asaj aspak përshtypje. Kështu la të kuptohet vetë ajo me një postim në Instagram.

”Nëse ti nuk ke interes për 14 shkurtin, urime je pjekur tani”, shkruan në foton që e ka postuar.