Fjalë Kyçe

Gruaja e Medës, Lulja i thotë këtij personi ‘Ty ta fala jetën’

Gruaja e Medës, Lulja i thotë këtij personi ‘Ty ta fala jetën’

Këngëtari i njohur kosovar, Meda dhe gruaja e tij Lulja, po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të përfolura nga publiku dhe mediat rozë.

Ata janë martuar para disa viteve dhe tani janë prindër të katër fëmijëve, tre djemve dhe një vajze,
Meda dhe Lulja janë tejet aktivë në rrjete sociale dhe nuk mungojnë me postime të përditshme nga jeta e tyre.

Lulja ka publikuar një foto ku shfaqet në krahët e Medës. Këtë foto ajo e shoqëron me ‘Ty ta fala jetën’.