Fjalë Kyçe

Gruaja rrah bashkëshortin në Lipjan

Gruaja rrah bashkëshortin në Lipjan

Një rast “Dhunë në familje” është raportuar gjatë 24 orëshit të fundit në Janjevë të Lipjanit.

Një nga banorët ka raportuar se pas një mosmarrëveshje në familje me bashkëshorten, e njëjta e kishte sulmuar fizikisht dhe atij i kishte shkaktuar lëndime të lehta trupore.

Pas intevistimit, me urdhër të prokurorit kujdestar, e dyshuara është liruar në procedurë të rregull