Fjalë Kyçe

Gruaja tenton te vetëvritet duke u hedhur nga ndërtesa e lartë në Ferizaj (Video)

Gruaja tenton te vetëvritet duke u hedhur nga ndërtesa e lartë në Ferizaj (Video)

Një grua para pak minutave ka kërcyer nga një largësi e madhe në qytetin e Ferizajt.

Dyshohet se gruaja ka tentuar që të kryej vetëvrasje.

Ajo është hedhur nga kati i pestë i një ndërtese në Ferizaj.

Rastin për Express e ka konfirmuar edhe policia e Kosovës.

Të njëjtit kanë thanë se janë në vendin e ngjarjes si dhe janë duke i kryer hetimet.

Në vendin e ngjarjes është edhe autoambulanca. Nuk dihet ende gjendja shëndetësore pas hedhjes.