Fjalë Kyçe

Gunnar Solskjaer për Granit Xhakën, ai duhet të jetë brazilian

Gunnar Solskjaer për Granit Xhakën, ai duhet të jetë brazilian

Trajneri i Man Utd ka dhënë një deklarat interesante pas ndeshjes të cilen skuadra e tij e humbi nga Arsenali me rezultatin 2:0, shkruan GazetaAlo.

Granit Xhaka ka shënuar një evrogol në këtë sfidë.

Gunnar Solskjaer për Granit Xhakën:

“Ai duhet të jetë brazilian, mënyra si e godet ai topin dhe mënyra si topi ndërron drejtimin”, ka dekkaruar Solskjaer. /GazetaAlo