Fjalë Kyçe

‘Gylseren’ tregon se si ndikon moti në gjendjen e saj

‘Gylseren’ tregon se si ndikon moti në gjendjen e saj

Si duket moti i ftoftë ka qene i pranishëm edhe në Turqi e ketë e ka bërë të ditur postimi i një prej aktoreve turke Nurgul Yeslicay .

Ajo në trojet shqiptare është një personazh mjaft i dashur e i njohur me emrin Gulseren, shkruan Gazeta Alo.

Ajo së fundmi ka postuar një foto në instastory  duke bërë dallimin mes gjendjes së femrave në ditë me diell dhe në ditë mjaft të ftohta si këto të fundit duke shprehur se në ditët me diell ekspozohemi si femra të reja mjaft energjike në krahasim me ditët e ftohta ku  jemi vetëm gra të cilat po ‘ngrihemi’..

Kjo çështje serioze dhe njëkohësisht mjaft qesharake e ka bërë aktoren ti postoj edhe fotot e saj të momentit pa pik kompleksi./Gazeta Alo/