Fjalë Kyçe

Hajnat i hyjnë në shtëpi, i vjedhin para

Në Ferizaj mbrëmë rreth orës 20:00 ka ndodhur një vjedhje.

Rasti është raportuar nga ankuesi shqiptar, i cili ka thënë se të dyshuar të panjohur kanë depërtuar brenda shtëpisë së tij dhe i kanë vjedhur një shumë të konsiderueshme parash.

Nuk raportohet për të arrestuar, ndërsa rasti është nën hetime./Gazeta Alo/