Fjalë Kyçe

Halsey tregon se kujt ia dedikoi këngën “Without me”

Halsey tregon se kujt ia dedikoi këngën “Without me”

Kanë kaluar më shumë se 3 muaj që kur Halsey publikoi këngën e re “Without Me”, që thuhet t’i jetë dedikuar ish të dashurit të saj, G-Eazy.

Megjithatë, artistja 23 vjeçare e ka mohuar këtë duke theksuar se projekti përfshin të gjithë njerëzit në jetën e saj, shkruan lajmi.net.

Autorja e saj Michelle Lhooq ka rrëfyer se që pas ndarjes me reperin, Halsey ndjeu nevojën të shprehej dhe për këtë arsye lansoi këngën “Without Me”.