Fjalë Kyçe

Haradinaj e mbyll debatin me këngë

Haradinaj e mbyll debatin me këngë

Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka qenë i ftuar në emisionin Rubikon në KTV ku ka folur për tema të shumta politike.

Por ajo që mori vëmendjen ishte përmbyllja e këtij emisioni.

Haradinaj vendosi të ia thotë këngës tërësisht i relaksuar dhe pa komplekse, ku ka treguar se cilën këngë e ka kënduar gjatë kohës së luftës dhe cilën në paqe.

https://www.facebook.com/portalikohanet/videos/353285742216438/