Fjalë Kyçe

Haradinaj ec në bjeshkët e Mavriqit dhe viziton familjen Zymeri

Haradinaj ec në bjeshkët e Mavriqit dhe viziton familjen Zymeri

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, këtë të dielë zgjodhi të ecte në Bjeshkët e Mavriqit.

Përveç kësaj, Haradinaj vizitoi edhe familjen Zymeri.

Kjo u bë e ditur nga një postim i tij në rrjetin social Facebook ku postoi edhe disa fotografi.