Fjalë Kyçe

Haradinaj me stafin e tij e fillon punën me një minutë heshtje për të nderuar familjen Jashari

Haradinaj me stafin e tij e fillon punën me një minutë heshtje për të nderuar familjen Jashari

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj së bashku me stafin e tij, kanë filluar punën me një minutë heshtje në nderim të sakrificës për liri të Komandantit Adem Jashari dhe familjes së tij, shkruan Gazeta Alo.

Postimi i tij i plotë:

Në nderim të sakrificës për liri të Komandantit Adem Jashari dhe familjes së tij, ditën e nisëm me një minutë heshtje!

Lavdi!

RH