Fjalë Kyçe

Haradinaj nga stadiumi Fadil Vokrri: Me ty Kosovë në çdo përballje

Haradinaj nga stadiumi Fadil Vokrri: Me ty Kosovë në çdo përballje

Para gjysmë ore ka filluar  ndeshja miqësore mes Kosovës dhe Danimarkës, shkruan GazetaAlo.

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj së bashku me bashkëshorten, kanë vendosur t’i bashkohen Dardanëve në stadiumin Fadil Vokrri.

Pjesëmarrjen e tij, Haradinaj e bëri të ditur përmes një postimi në Facebook.

Me ty Kosovë, në çdo përballje. Vazhdojmë

me fitore 🇽🇰 shkruan Haradinaj.