Fjalë Kyçe

Haradinaj takohet me Selimin: Pata nderin ta pres Gjeneralin e Lirisë

Haradinaj takohet me Selimin: Pata nderin ta pres Gjeneralin e Lirisë

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka pritur në takim në zyrën e tij ish gjeneralin, Sylejman Selimi.

Përmes një postimi në profilin e tij në Facebook, Haradinaj ka shkruar se e drejta dhe e vërteta e Kosovës gjithmonë do të dalin fitimtare, shkruan Gazeta Alo.

Pjesë e takimit ishte edhe zv,kryeministri Fatmir Limaj.

Postimi i tij i plotë:

Pata nderin ta pres Gjeneralin e Lirisë, Sylejman Selimin. E drejta dhe e vërteta e Kosovës gjithmonë do të dalin fitimtare!/Gazeta Alo/

Fotografia e Ramush Haradinaj

Fotografia e Ramush Haradinaj