Fjalë Kyçe

Heidi provokon me asetet trupore nga pushimet

Heidi provokon me asetet trupore nga pushimet

Heidi Lushtaku ka qenë aktive në rrjetet sociale në javët e fundit duke sjellë imazhe nga argëtimet e saja në sezonin e pushimeve.

Në profilin e saj në Instagram, kanë dominuar fotografitë verore, në të cilat ajo është shfaqur me bikini.

Ndërsa edhe gjatë këtyre ditëve, modelja ka sjellë disa pamje nga pushimet e saja duke vënë në plan të parë edhe figurën trupore.

“Energji e thellë pozitive”, është përshkrimi i disa prej imazheve që i ka shpërndarë me fansat e saj. Ndërkaq, në InstaStory nuk kanë munguar pozat atraktive me kostum të larjes.

Kujtojmë që në muajin prill, Heidi njoftoi se është ndarë nga boksieri Robin ‘Haxhi’ Krasniqi duke thënë se dyshja janë ndarë paqësisht me njëri-tjetrin, duke ruajtur respekt maksimal për familjet dhe përkrahësit e tyre.

View this post on Instagram

Deep positive energy 🧘‍♀️

A post shared by Heidi Lushtaku (@heidilushtaku_) on