Fjalë Kyçe

Helmohen dy fëmijë në Junik, kjo është arsyeja

Dy fëmijë në Junik janë helmuar pasi kanë ngrënë disa artikuj ushqimorë të blerë në një market.

Policia ka njoftuar se rastin e ka raportuar agja i tyre, shkruan Gazeta Alo.

Fëmijët janë dërguar në spitalin e Gjakovës dhe janë jashtë rrezikut për jetë ndërsa në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse policore dhe inspektorët komunalë./Gazeta Alo/