Fjalë Kyçe

Humbi peshë dhe duket për mrekulli, Fifi mezi njihet në fotografi

Humbi peshë dhe duket për mrekulli, Fifi mezi njihet në fotografi

Po e shijon pafund pamje e re, pas heqjes së kilogramëve të tepërt.

Bëhet fjalë për Fifin e cila po vazhdon të publikoj imazhe të ndryshme në rrjetet sociale duke treguar me krenari fizikun e saj.

E këtë herë u paraqit me grim më të theksuar e që ishte e vështirë të njihej, por që duke mahnitëse.

Ndërsa, në mbishkrim zbuloi se është në përgatitje të shumë projekteve të reja.

Edhe komentet ishin të shumta nga ana e miqve dhe adhuruesve të saj, të cilët e komplimentuan për këtë paraqitje.

Ndërkohë, Fifi pak ditë më parë lansoj këngën e re “Mbi dozë” që e solli në bashkëpunim me Bllekin.