Fjalë Kyçe

Hyrja e çiftit në dasmë, momenti më i bukur i modeles dhe boksierit Robin Krasniqi

Hyrja e çiftit në dasmë, momenti më i bukur i modeles dhe boksierit Robin Krasniqi

Modelja Marigona Krasniqi si dhe boksieri Robin Krasniqi janë ndër çiftet më të reja në showbiz.

Pas kurorëzimit që patën pak muaj më parë, nën një organizim fantastik ata sonte kanë edhe dasmën.

Dyshja sapo kanë hyrë në sallën ku shumë familjarë, miq e kolegë i janë bashkuar lumturisë së tyre.

Marigona dhe Robini së shpejti do të bëhen edhe prindër, e që padyshim do të jenë edhe nga çiftet më të komentuara të showbizit për dasmën të cilën kanë sonte.