Fjalë Kyçe

“Hyrrem” me pamje të re

“Hyrrem” me pamje të re

Aktorja Meryem Uzerli apo ndryshe Hyrremi tek seriali “Sulltani i madhërishëm” së fundmi ka ardhur me një pamje të re të cilën e ka bërë të ditur në rrjetin social në Instagram para më pak se 3 orësh.

Ajo ka postuar një foto ku vërëhen gjirimet e një filmi të ri ku mesa duket aktorja bukuroshe Meryem do luaj personazhin kryesor, shkruan Gazeta Alo.

Përveq kësaj ajo duket mjaftë ndyshe në këtë foto sepse shihet që ka bërë një ndryshim tek flokët e veqanërisht për filmin i cili thuhet që do të transmetohet së shpejti siq ka shprehur edhe aktorja posht fotos të cilën e shpërndau.

E për më shumë emri i filmit quhet “Kovan” dhe është ende në faza të gjirimeve./Gazeta Alo/