Fjalë Kyçe

I bëri ‘bllok’, Jasmina tregon mesazhin që I dha fund lidhjes me Andin

I bëri ‘bllok’, Jasmina tregon mesazhin që I dha fund lidhjes me Andin

Jasmina dhe Andi i kanë dhënë fund lidhjes së tyre menjëherë pas daljes nga programi.

Kureshtjen vendosi ta shuaj Jasmina duke treguar mesazhin që i dha fund lidhjes me Andin.

E gjithë kjo kishte ndodhur për shkak të një pyetje nga ana e Jasmines.

“Andi nuk më mungon fare. Ka qenë marrëdhënie toksike nga të dy. Gabimi im është që i kam mëshuar shumë një situatë të caktuar. Kisha të drejtë për çdo argument qoftë i ekzagjeruar apo jo. Unë e marr vëmendjen duke u ‘grricur’ me njerëzit. Thjesht ashtu e kam tipin. Unë nuk bëhem xheloze, bëhem posesive. Unë para se të jem me dikë, flirtoj, dua vëmendjen dhe kur fillova të frekuentohesha me Andin, e ndërpreva për të mos u keqkuptuar. Nuk jam mësuar që të ndahem me shpata, inate dhe mëri. Është i vetmi njeri që e kam bërë. Jemi ndarë si fëmijë 5 vjeç që po më pyete prapë për këtë gjë, do të të bëj bllok. Nëse të pyes për diçka specifike, kthe përgjigje dhe kaq”, tha ajo.