Fjalë Kyçe

I dashuri turk i bën një befasi të këndshme Genta Ismajlit

I dashuri turk i bën një befasi të këndshme Genta Ismajlit

Këngëtarja shqiptare surprizohet sërish nga Huseyin Usta.

Genta Ismajli dhe Huseyin Usta janë duke udhëtuar nga një shtet në tjetrin gjatë këtyre pushimeve verore, çifti kanë ikur në Kroaci për disa ditë, shkruan lajmi.net.

Bisnezmeni turk ka arritur ta befasojë sërish këngëtaren shqiptare, ai kishte mbushur dhomën me lule të cilat i kishte vendosur në formë të zemrës.

Genta e emocionuar ndau me fansat e saj këto momente dashurie, dhe e falënderoj të dashurin e saj për surprizën “Faleminderit dashuria ime”, shkroi ajo.