Fjalë Kyçe

Pas vjedhjes, gjuan edhe me armë zjarri

Një person ka depërtuar të hyj në një hotel në Pejë, ku ka vjedhur para dhe gjatë ikjes ka shtënë edhe me armë zjarri.

Viktima mashkull ka raportuar se një i person i dyshuar me forcë ka hyrë nga pjesa e pasme e hotelin e tij ku ka vjedhur një portofol me 20 euro dhe pasi ka vënë re viktimën ka ikur nga vendi i ngjarjes duke shtënë me armë zjarri.

Policia e Kosovës raporton se njësitë policore në vendin e ngjarjes kanë gjetur dhe konfiskuar një gëzhojë./Gazeta Alo/