Fjalë Kyçe

I keni parë të gjitha nga Luana Vjollca, por jo edhe me këtë veshje!

I keni parë të gjitha nga Luana Vjollca, por jo edhe me këtë veshje!

Luana Vjollca ka ndarë me ndjekësit imazhe nga fotosesioni i ri.

Luana Vjollca ka publikuar disa fotografi në rrjete sociale, të cilat i ka realizuar në kuadër të fotosesionit të ri.

Kësaj radhe, moderatorja u shfaq krejt ndryshe, e veshur në një fustan kafe, ku kishe vënë në plan të parë gjoksin.

“Kush është kjo vajzë?”, është mbishkrimi që Luana ia ka lënë fotograve, ku pranoi shumë pëlqime dhe komente nga ana e ndjekësve.