Fjalë Kyçe

I nxori të gjitha, bikinit e vogla të modeles së njohur zbulojnë gjithçka

I nxori të gjitha, bikinit e vogla të modeles së njohur zbulojnë gjithçka

Modelja amerikane, Courtney Stodden duket se pati disa probleme me bikinit e saj.

Bukuroshja 24 vjeçare aktualisht është në Santa Molika të Kalifornisë dhe ishte fotografuar teksa mbulonte asetet e saj, shkruan lajmi.net.

Siç shihet bikinit e saj të vogla mezi ia mbajnë gjoksin bombastik, e cila edhe këtë herë ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve.

Jo të rralla janë rastet kur Stodden publikon ndonjë fotografi provokuese për fansat e saj të shumtë që posedon në rrjete sociale.