Fjalë Kyçe

I rregulloi Engjin e Leartën, pas kësaj Njomza bën veprimin e papritur

I rregulloi Engjin e Leartën, pas kësaj Njomza bën veprimin e papritur

Learta Jakupi dhe Engjëllusha Salihu po vazhdojnë të jenë shumë të përfolura në publik e në media rozë.

Reja dhe vajza e Shyhrete Behlulit komentohen shumë si për profesionet e tyre ashtu edhe për jetën private, shkruan ORAinfo.

Ato dje janë rregulluar nga Njomza dhe u dukën si dy bukuroshe.

Pas kësaj Njomza ka publikuar një foto të të dyjave.