Fjalë Kyçe

I tha se pushimet ia paguan sheiku, këngëtarja shqiptare i reagon ashpër komentuesit

I tha se pushimet ia paguan sheiku, këngëtarja shqiptare i reagon ashpër komentuesit

Këngëtarja e njohur shqiptare ia mbyll gojën komentuesit, i cili i tha se pushimet ia paguan sheiku.

Elhaida Dani së fundi ka udhëtuar për pushime në Indonezi, ku solli një video që e kishte realizuar teksa gjendej në aeroplan, shkruan lajmi.net.

Një nga komentuesit i shkruan “Beja qejfshin sheikut se te paguan mire te rrogte VIZITA”.

Këngëtarja nuk kurseu përgjigjen andaj i shkroi “bravo! Sepse sipas teje nje femer te udhetoje dhe te paguaj per jeten e saj ka nevoje per Sheik? Me vjen keq per ty! Familja ime me ka edukuar ndryshe! Ciao!”.