Fjalë Kyçe

Ia thyejnë depon e lokalit, i vjedhin gjësende në vlerë 10 mijë euro

Ia thyejnë depon e lokalit, i vjedhin gjësende në vlerë 10 mijë euro

Një person i komunitetit serb ka njoftuar policinë se persona të panjohur kanë hyrë me forcë në depon e lokalit të tij dhe kanë vjedhur gjësende të ndryshme.

Viktima ka thënë se i janë vjedhur mjete të ndryshme pune, pije alkoolike dhe gjësende tjera, në vlerë totale rreth 10.000€.

Njësit policore janë duke hetuar rastin./Gazeta Alo/