Fjalë Kyçe

“Ti nuk lanë as nevojën tënde”, debat i ashpër mes Ilirit dhe Donaldit

“Ti nuk lanë as nevojën tënde”, debat i ashpër mes Ilirit dhe Donaldit

Spektakli i kësaj marte i “Big Brother VIP” ka nisur me akuza dhe debate të forta.

“Vëllai i madh”, mbrëmë i ka dërguar banorëve një zarf, ku i ka kritikuar për papastërtinë në shtëpi.

Si pasojë e zarfit, në shtëpi janë shkaktuar edhe debate, si ai mes Einxhel dhe Donaldit, i cili ka agravuar edhe deri në ofendime ku u përfshi edhe Iliri.

Ky i fundit ka ngritur një akuzë të fortë ndaj Donaldit lidhur me papastërtinë.

“Ti nuk e lanë as nevojën tënde”, iu drejtua Iliri Donaldit, ndërsa ka ndërhyrë moderatorja Arbana Osmani duke i lutur që mos ta ulin debatin në këtë nivel./abcnews.al