Fjalë Kyçe

Inter me dy transferime gjigante nga Real Madrid

Inter me dy transferime gjigante nga Real Madrid

Inter duket se po planifikon të bëjë një revolucion të madh në skuadër.

Inter dëshiron që të transferoj dy mesfushorë në fund të këtij sezoni.

Skuadra italiane po tenton ta transferoj dyshen e Real Madrid, Luka Modric dhe Mateo Kovacic, përcjell “lajmi.net”.

Inter ka kohë që po e kërkon transferimin e fituesit të Topit të Artë, mirëpo madrilenët kanë refuzuar shitjen e tij, mirëpo në verë gjërat do të jenë më ndryshe.

Nga ana tjetër, transferimi i Mateo Kovacic do të jetë më problematik, pasi lojtari është në huazim te Chelsea dhe po mendon të qëndroj aty.