Fjalë Kyçe

Interi vendos çmimin për Icardin

Interi vendos çmimin për Icardin

Skuadra e Interi tanimë ka vendosur çmimin për Mauro Icardin, shkruan Gazeta Alo.

Klubi Italian kërkon 80 milion euro për sulmuesin ndërsa drejtuesit Madrilen janë vënë menjëherë në levizje për të siguruar firmën e tij.

Shifrat sidoqoftë mund të ndryshojnë duke patur parasysh që Juventus dhe Napoli janë poashtu të interesuara për shërbimet e argjentinasit, raporton AS. /Gazeta Alo