Fjalë Kyçe

IPKO Superliga: Ja ndeshjet që mund t’i ndiqni në TV

IPKO Superliga: Ja ndeshjet që mund t’i ndiqni në TV

Java e 22-të e IPKO Superligës vjen me takimet e radhës këtë fundjavë, shkruan GazetaAlo.

Kjo javë na sjell takime tejet interesante dhe të rëndësishme të cilat nuk duhet ti humbisni.

Pesë prej gjashtë ndeshjeve do të transmetohen drejtëpërdrejtë në SuperSport Kosova.

Këto sfida mund ti ndiqni në TV. /GazrtaAlo