Fjalë Kyçe

Irina Shayk është gjithmonë e veshur në një nivel të lartë, edhe kur shkon për një shëtitje

Irina Shayk është gjithmonë e veshur në një nivel të lartë, edhe kur shkon për një shëtitje

Këtë herë, ajo na dha një sugjerim të shkëlqyeshëm se si mund të vishet trendi kryesor i sezonit

Ngjyra jargavan po bëhet gjithnjë e më aktuale, ajo u kthye në skenën e modës këtë pranverë.

As Irina nuk i rezistoi kësaj ngjyre dhe duhet ta pranojmë që edhe neve na pëlqen.

Kjo nuancë është një pranverë e vërtetë dhe sikur është krijuar për ditët me diell, transmeton Telegrafi.

Këtë herë, Irina zgjodhi xhinse klasike, ndërsa gjithë kombinimin e bëri romantik dhe femëror këmisha në këtë nuancë të butë.

Kur është fjala për këpucët, manekinia zgjodhi pantofla-sandale që janë më shumë se aktuale.

A ju pëlqen kjo ngjyrë? Na shkruani në komente…