Fjalë Kyçe

Isaac ia publikon këtë foto Dua Lipës: E jemja…

Isaac ia publikon këtë foto Dua Lipës: E jemja…

Isaac Carew është bërë një emër mjaft i njohur për mediat shqiptare falë këngëtares, Dua Lipa.

Ai së fundmi ka ndarë me ndjekësit një imazh në Instagram teksa ndihet tejet i lumtur për të dashurën e tij, shkruan lajmi.net.

“E jemja jo e jota”, është mbishkrimi që ia ka vënë fotos.

Artistja 23 vjeçare tash e disa vite është duke e shijuar romancën e saj me modelin britanik edhe pse dikur ishin ndarë.

Isaac vazhdon të qëndrojë prapa Duas i cili e perkrahë në çdo hap dhe vendim që ajo merr.