Fjalë Kyçe

Ishte duke ecur në rrugë, të miturës i grabitet telefoni

Ishte duke ecur në rrugë, të miturës i grabitet telefoni

Një femre të mitur mbrëmë në Prishtinë i është grabitur telefoni celular.

E mitura ka raportuar në polici se gjersa ishte duke ecur në rrugë një person i dyshuar i maskuar e ka goditur në kokë dhe ia ka grabitur telefonin celular.

I dyshuari ka ikur në drejtim të panjohur, ndërsa viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Nuk raportohet për të arrestuar./Gazeta Alo/