Fjalë Kyçe

Ishte shumë e sëmurë ndërsa sot gruaja e ‘Kemalit’ bën këtë veprim

Ishte shumë e sëmurë ndërsa sot gruaja e ‘Kemalit’ bën këtë veprim

Burak Ozcivit dhe gruaja e tij, Fahriye Evcen po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të përfolura në Turqi dhe më gjerë.

Gjatë këtyre ditëve mediet turke kanë njoftuar se Fahriye e cila është në muajin e shtatë të shtatzënisë, nuk është në gjendje të mirë dhe për këtë ka përfunduar në spital, përcjell ORAinfo.

Sipas mjekëve ajo ka imunitet shumë të dobët dhe për këtë edhe duket të qëndrojë edhe disa ditë të tjera në spital.

E sot, ajo duket se është në një gjendje shumë më të mirë, dhe ka postuar një foto me të cilën ka treguar se ndjehet falënderuese.