Fjalë Kyçe

Iu befason ‘Xhesika’, ‘sfidon’ temperaturat e ulëta me këtë veshje

Iu befason ‘Xhesika’, ‘sfidon’ temperaturat e ulëta me këtë veshje

Arta Nitaj u bë e njohur në serialin “O Sa Mire” me rolin e saj si ‘Xhesika’.

Ajo përveq talentit të aktrimit komentohet mjaft shumë edhe për stilin e saj të veqantë.

Aktroja ëahtë mjaft ative edhe në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.

E sot ajo ka postuar një fotografi ku shihet e veshur me një pallto plot me pupla dhe që e bën të duket më bukur se kurrë.