Fjalë Kyçe

Ja çfarë dhurate mori Adelina Tahiri nga burri i saj milioner

Ja çfarë dhurate mori Adelina Tahiri nga burri i saj milioner

Adelina Tahiri ka ndarë me ndjekësit dhuratën që ja ka bërë burri.

Adelina Tahiri vazhdon të jetë aktive me postime në Instagram ku ndan me ndjekësit gjëra të ndryshme, këtë herë ajo ka zbuluar dhuratën që burri i ka bërë, shkruan lajmi.net.

Milioneri maqedonas Serjozha ka surprizuar këngëtaren me një parfum të llojit ‘Roja’ dhe artistja ka falënderuar bashkëshortin me një postim në Instastory ku shkruan: “Faleminderit zemra ime”.

Ndryshe, pas një pauze bukur të gjatë Adelina muajin e kaluar i është kthyer skenës muzikore me këngën ‘Përgjithmonë’ dhe numëron mbi 600 mijë klikime në Youtube.