Fjalë Kyçe

Ja çfarë i ka bërë Tom Cruise ish-gruas së tij!

Ja çfarë i ka bërë Tom Cruise ish-gruas së tij!

Tom Cruise ia ka ndaluar ish-gruas Nicole Kidman të marrë pjesë në martesën e djalit të tij, thonë burimet e afërta me artistin,përcjell GazetaAlo.

Connor Cruise, 24 vjeçar, i cili ashtu si babai i tij artist është scientolog, së shpejti do të martohet me të dashurën e tij italiane Silvia – por është pohuar se Nicole nuk do të jetë i mirëpritur në dasmë.

“Tom është prapa gjithë kësaj dhe ajo që ai dëshiron është e pranueshme edhe për organet ligjore,” thotë një burim për RadarOnline.com. ‘Tom bëri zgjedhjen dhe Connor u pajtua.’

E fejuara e Connor-it duket është quajtur “Princesha e Scientologjisë”, ndërsa ndjek gjithashtu fenë së bashku me familjen e saj që u transferua në Itali nga Italia. Të gjithë këta janë ndjekës të Kishës së Scientologjisë që besojnë se jeta në tokë ka ardhur nga qenie ekstraterestriale dhe se jeta do të vazhdojë në pafundësi.

Burimet thonë se Tom ‘adhuron’ renë e tij të ardhshme dhe është i lumtur që djali i tij është lidhur me një ndjekëse të scientologjisë.

Ndoshta nuk është për t’u habitur që Nicole thuhet se nuk do të ftohet në dasmë pasi ka pasur zëra për një çarje që ka ekzistuar për vite të tëra midis aktores australiane dhe dy fëmijëve të saj të adoptuar me Tomin./GazetaAlo/