Fjalë Kyçe

Ja çfarë i ndodhi Yll Limanit derisa po incizonte këngën “Harrom”

Ja çfarë i ndodhi Yll Limanit derisa po incizonte këngën “Harrom”

Këngëtari Yll Limani i ka ndarë me ndjekësit në Instagram disa sekuenca nga studio derisa po e incizonte këngën e tij më të re “Harrom”, shkruan lajmi.net.

Ky projekt muzikor u mirëprit nga publiku dhe për një ditë në Youtube u klikua mjaft shumë, mirëpo për të ardhur deri këtu Ylli me gjithë stafin kanë punuar shumë dhe kohë pas kohe janë nervozuar.

Pranë postimit këngëtari ka sqaruar se mundi ia ka vlejt pasi kënga tash po pëlqehet.

 

View this post on Instagram

 

Respekte per @gzimlazri & @fatjonmiftari; mu shpirtin kanga, une shpirtin ktyne 😅ne fund, ja ka vlejt! #harrom

A post shared by Yll Limani (@ylllimani) on