Fjalë Kyçe

Ja çfarë mendon Arta Nitaj që është aq e vlefshme sa paraja nuk mund ta blejë

Ja çfarë mendon Arta Nitaj që është aq e vlefshme sa paraja nuk mund ta blejë

Arta Nitaj ka treguar se çka sipas saj nuk mund ta blejë as paraja.

Aktorja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, komentohet shpesh në rrjete sociale për arsye të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Emri i saj lakohet edhe për pozat tejet provokuese e udhëtimet në vende të ndryshme.

Arta përveç se është vetë shumë joshëse ajo ka një numër mikesh të cilat janë po ashtu seksi. Aktorja është e lidhur me shoqërinë andaj mendon se është shumë e vlefshme.

Së fundmi e ka publikuar një foto ku shihet së bashku me një shoqe të saj dhe pranë postimit i ka shkruar edhe disa fjalë.

“Miqësia jonë. Diçka që paraja nuk mund ta blejë”, ka shkruar ndër të tjera Arta.