Fjalë Kyçe

Ja çfarë ndodhi gjatë xhirimeve të këngës “DOM” nga Rina dhe K Koke

Ja çfarë ndodhi gjatë xhirimeve të këngës “DOM” nga Rina dhe K Koke

Ditë më parë, Rina Balaj dhe reperi K Koke publikuan këngën e re.

Rina Balaj duetit “DOM” me K Koke, ia ka shoqëruar edhe videoklipin, shkruan lajmi.net.

Në llogarinë e saj në Instagram, Rina ka publikuar një video, në të cilën sjell prapaskenat e xhirimit të këtij klipi.

Shikojeni më poshtë se si u xhirua një skenë e videoklipit “DOM” nga Rina dhe K Koke.

https://www.instagram.com/p/BrbSc8dhNeg/?utm_source=ig_embed