Fjalë Kyçe

Ja çfarë punon vajza e tretë e Shyhretës

Ja çfarë punon vajza e tretë e Shyhretës

Përveç Shyhretes tani e gjithë familja po vazhdojnë të jenë temë kyqe në mediat rozë.

Është karriera dhe jeta private që nuk kalon ditë pa u komentuar, shkruan “Kosovarja”.

Ajo që vlen të veçohet janë sukseset e tyre, e kësaj here pikërisht për vajzën e saj Gresën e cila na prezanton me punën e saj, ku shihet që po bashkëpunon me motrën e madhe Njomzën, teksa ka lëshuar një foto nga salloni i saj me mbishkrimin “work”.

Pra, të gjithë fëmijët e këngëtares po korrin suksese në rrugëtimet e tyre.